VŠE O NEURORESTARTU

NEURORESTART 2018
ŽIVÁ VYSÍLÁNÍ

Vše o NEURORESTARTU

Všechny informace, které jste chtěli vědět o Neurorestartu, ale báli jste se zeptat. Příběhy účastníků Neurorestartu jako například vyléčení z rakoviny, početí dětí neplodných párů, příběhy zbohatnutí, šťastné vztahy, body zlomu v neúspěšném životě...

Víte kdo je tvůrce Neurorestartu Jiří Vokiel Čmolík? Autor knižních bestsellerů o osobním rozvoji, držitel ceny Český Bestseller, ale také držitel ceny Zlatý Bludný balvan (stejně jako Stanislav Grof). Neurorestart v číslech. A také temná stránka Neurorestartu... mediální štvanice, nenávistné články, negativní reportáže.

CHCI VSTOUPIT DO NEURORESTARTU
Vše o NEURORESTARTU
VIDEA ZDARMA!

Chceš 7 vzdělávacích videí ZDARMA?!

Pošlu Ti během pár dní celkem sedm krátkých vzdělávacích videí ohledně Neurorestartu. Uděláš si přehled a dozvíš se co to je Neurorestart a jak Ti může pomoci ve Tvém životě. Klikni na tlačítko dole a přihlaš se do Messengeru.

arrow
arrow
arrow
arrow

Co to je NEURORESTART?

Neurorestart je funkční systém technik z osobního rozvoje, aplikovaných neurověd a kvantové fyziky, který v podobě online programu a živých setkáních, pomáhá lidem transformovat (proměňovat) oblasti jejich života, ve kterých se touží posunout.

Znáte situace ve svém životě, které se neustále opakují? Zacyklené problémy v oblasti vztahů, finanční situace či zdraví? Ačkoliv se snažíte situaci "řešit", výsledek je stále stejný... Jedna polovina světa tento jev nazývala "osudem", druhá polovina světa "karmou"... my používáme výraz PROGRAM.

Realita ve skutečnosti neexistuje, je projekcí programů, které jsou uloženy ve vašem mozku a skrze propojení se srdcem, vytváří programový, emoční koktejl, který pro vás tvoří realitu dříve, než si stačíte cokoliv uvědomit. Programy reagují o setinu vteřiny dříve, než vaše vědomá mysl a dá se tak říci, že vaše realita je odrazem programů, které máte ve svém systému, který jede na tzv "autopilota". Tento systém se skládá ze tří částí, mozku, srdce a fyzického těla. Dříve byly znalosti o této "svaté" trojici vyhrazeny hermetikům a tajným spirituálním řádům. V dnešní době se podivuhodně tyto staré spirituální techniky propojují s nejnovějšími vědeckými poznatky o neuroplasticitě (schopnosti vašeho mozku se proměňovat) a výzkumy na poli kvantové fyziky ("reálný svět" neexistuje, vše je jen odrazem vaší vlastní reality, kterou stvořilo vaše vědomí na bázi programů).

Dobrá zpráva je, že tyto nevyhovující programy jdou PŘEPSAT. Tomuto procesu říkáme NEURO RESTART jako v případě metafory s počítačem. Pokud máte systém napadený viry, je potřeba systém vyčistit, znovu nastavit, restartovat a poté máte nový, fukční systém. Velmi podobné je to v případě mozkových programů, přepisujeme tzv. epigenetický kód, který je v mozku odpovědný za programy na všechno ve vašem životě, od sexu a peněz začínaje, až po vztahy a emoce konče.

V online programu Neurorestart zaměřujeme pozornost na autopilotní návyky, které po dobu 21 dnů přepisujeme na pozitivní návyky, které se později stávají programem. Přepíšete si program "looser" na program "vítěz", hranice je často velmi tenká... a systém Neurorestartu se ukázal na více jak 16 000 účastnících velice úspěšný. Pracujeme s desítkami technik napříč celým spektrem funkčních technik a technologií osobního rozvoje, každý účastník si volí vlastní tempo práce a první výsledky se dostavují již po třech týdnech (21 dnů) tréninku. Doba 21 dnů (třech týdnů) je minimální doba nutná k přepsání programu uloženého v mozku, mozek vytvoří nové neurové spoje a z návyku se stane program, pozitivní program, kýžená PROMĚNA.

Příběh NEURORESTARTU

Nikdo z nás nežije fakta, ale příběhy... příběhy tvoří svět (i ten náš vlastní). Jaký příběh svého života píšete právě nyní? Je to veselohra, melodrama, kriminálka nebo komedie? Jako autor vlastního života máte obrovskou moc přepsat životní příběh, pokud se vám nelíbí... Jako autor Neurorestartu jsem kdysi žil životem, který se mi nelíbil, žil jsem jako bezdomovec na ulici, žebral o peníze, poté neúspěšně podnikal, mnohokrát zkrachoval. Myslel jsem si, že úspěch je věcí práce, píle, zkušeností, štěstí a že realita (život) je tvrdý, život je boj... a já skutečně bojoval. Zlom nastal v momentě, kdy jsem si uvědomil, že jsem autorem příběhu, který píšu a rozhodl jsem se žít v přátelském Vesmíru. Můj vlastní Neurorestart mě posunul takovým způsobem, že jsem vděčným dlužníkem Vesmíru a nyní splácím svůj díl tím, že pomáhám ostatním, aby též přepsali příběh života, který se jim nelíbí. Když objevíte něco cenného, musíte se o to podělit...

Od roku 2013 je Neurorestart součástí životních příběhů více jak 16 000 lidí a já za to děkuji. Sbíráme pečlivě příběhy, stejně jako čísla. A tak víme, že více jak 88% účastníků online programu se významně posunulo ve svém životě pozivitním směrem! V naší sbírce příběhů máme mnoho případů vyléčení těžkých (či nevyléčitelných) nemocí jako je rakovina, chromí lidé začali znovu chodit (diagnozám navzdory), početí dětí u neplodných párů, příběhy zbohatnutí, několikanásobné výhry v loterii (stejný člověk několikrát za sebou!), příběhy úspěchů, triumfů, ukončení nefunkčních vztahů a navázání nových partnerských vztahů... Možnosti v přátelském Vesmíru jsou nekonečné, zázraky se dějí těm, co na ně věří. Jaký bude Váš příběh s Neurorestartem? Pro úplnost se sluší podotknout, že Neurorestart je pouze nástrojem, odmakat si to musíte sami, jen vy jste zodpovědní za příběh života, který žijete, nikdo, opravdu nikdo jiný. Mnoho nešťastných lidí obviňuje za svůj neúspěch (případně posraný život) všechny a všechno kolem sebe, rodiče, vládu, komunisty, počasí, geny, hormony, Židy, urchlíky, Islám, politiky, nemoc... hrají permamentní roli oběti. Jenže veškerá moc je ve vás a odpovědnosti za svůj život. Máte moc žít život plný zázraků, opravdu. Neurorestart je nabídka, ověřená na číslech šestnácti tisíc životních příběhů, jaký bude tvůj příběh?

CHCI VSTOUPIT DO NEURORESTARTU

NEURORESTART v číslech

Statistika nuda je, má však cenné údaje... Podívejme se společně na pár statistických čísel projektu Neurorestart od roku 2012 do roku 2017. V rámci programu máme vstupní a výstupní metrická data od každého účastníka, kdy na hodnotící škále posuzuje přínos programu. Níže uvedená data jsou také malou historií projektu Neurorestart.

2012  Jiří Vokiel Čmolík uvádí první Neurorestart Peníze jako online doplněk k živým akcím v Praze a Brně pro více jak 900 osob. Projekt má první překvapivé výsledky v podobě zvýšení příjmu a peněz u účastníků, první korporátní Neurorestarty pro společnosti Broker Consulting nebo společnost Amway (více jak 1000 účastníků).

2013 Spolupráce (později velmi kritizovaná z obou stran) s Davidem Kiršem na kampani Neurorestart 21 dnů. Na program Neurorestart jsme aplikovali na tehdejší dobu revoluční email a afiliate marketing. Při otevření prodeje vstoupilo do programu během první hodiny více jak 2000 účastníků. Celkově poté 5500 absolventů. V září 2013 proběhla monstrozní (ano přiznávám, bylo to možná moc megalomanské) živá akce NEURORESTART LIVE v Brně na výstavišti pro 5000 účastníků, včetně koncertu skupiny Mig 21 (jak stylové 🙂 ) a závěrečného ohňostroje nad Brnem. Nadšené zpětné vazby a proměna životních příběhů dala spontánně vzniknout mnoha klubům Neurorestart po celé České a Slovenské Republice a bylo jasné, že projekty budou pokračovat.

V roce 2013 vydal Jiří Vokiel Čmolík první knihu "TRHÁK aneb 21 kapitol o Vašem mozku", která se stala mezinárodním bestsellerem (v ČeskoSlovensku se jí prodalo na více jak 45 000 výtisků) a JVČ za ní získal na veletrhu Svět Knihy prestižní cenu Český Bestseller 2013.

2014 Otevření nového Neurorestartu Peníze, kterým prošlo více jak 6000 účastníků. Z analýzy vstupních a výstupních dotazníků vyplývá, že 88% účastníků zlepšilo svoji finanční situaci již během tří týdnů po absolvování programu (vy už jistě víte jak je to možné). Vyzkoušeli jsme nový model ekonomiky "dar za dar" kdy účastníci darovali dobrovolně peníze za kurz od 500 korun výše. Průměrný dar byl kolem 6000 korun, bylo mnoho těch, kteří darovali minimálně, ale také mnoho těch, kteří darovali vysoké částky (nejvyšší dar byl v hodnotě 180 000). Jiří Vokiel Čmolík vydává další knihy, bestsellery jako "MÍT ČI NEMÍT? PENÍZE jsou výsledkem programů ve vašem mozku" nebo "Rychlovka aneb rychlý průnik do osobního rozvoje".

2015 Zahájení spolupráce s terapeutkou Monikou Urbanovou a společný program Neurorestart Emoce, více jak 2000 účastníků, společná kniha "Emoční kód úspěchu" o epigenterapii jako součást funkčních technik Neurorestartu. Vznik Neurorestart Institutu, akademie transformačního vzdělávání a další programy ze série Neurorestart jako je 5minut (denní inspirační videa), Sex, Rodina, Byznys nebo Zdraví.

2016 Expandující Neurorestart Institute, regionální setkávání s lídry Neurorestartu ve více jak 26 městech ČeskoSlovenska. Jiří Vokiel Čmolík vydává sérii tří knih "VZPOURA VĚDOMÍ aneb Teslovo Evangelium", "Dreamvestice, nejlepší obchod je se sny" a koučovací kniho hru "TŘI KLÍČE ke (s)tvoření vlastní reality". Více jak 2500 aktivně studujících studentů v Neurorestart Institute.

2017 Jiří Vokiel Čmolík vstupuje jako ředitel do projektu sdílené ekonomiky British Asset a odstěhoval se na Kostariku na projekt Avatar Eco Lodge, kde v současné době žije. Všechny předešlé programy Neurorestart lze najít v podobě archivu NEUROBANKY, kterou studuje aktivně kolem tisícovky lidí. Příležitostné živé akce v Česko Slovensku jako podzimní turné Jiřího s názvem "Odsouzen k úspěchu" jeho se účastní v sedmi městech 1200 účastníků. Všichni netrpělivě očekávají ohlášený comeback (návrat) legendárního Neurorestartu 21 dnů.

2018 Příběh pokračuje otevřením nového NEURORESTART 21 dnů verze 2018. Těšíme se na nové příběhy, za pět let Jiří nasbíral mnoho zkušeností a také úspěšně vybudoval projekt sdílené ekonomiky, soukromou rezervaci v Kostarice u národního parku Corcovado s názvem Avatar Eco Lodge. Budeš součástí nového příběhu? Těšíme se!

JIŘÍ VOKIEL ČMOLÍK

Autor systému Neurorestart je vnímán jako velmi kontroverzní osobnost. Na jedné straně je téměř zbožňován, na druhé nenáviděn a podezírán. Každopádně málokomu je JVČ ukradený... minimálně do té doby, než se setká s jeho knihami, videi či na osobním setkání na živé akci.  Jenže Neurorestart není o osobě Jiřího, ten je pouhým prostředníkem, nemá za ambice být něčím guru, ačkoliv je tak nazýván médii a sám JVČ si ze svého domnělého "guruovstí" dělá legraci sobě vlastní (viz video inauguruace Jiřího Vokiel Čmolíka oficiálním guru České Republiky). Důležité jsou VÝSLEDKY a ty Jiří skutečně má, o tom není pochyb. Kdo je tedy Jiří?

Jiří je transformačním řečníkem, autorem knih a vzdělávacích, transformačních programů jako je Neurorestart. Jeho knih se prodalo více jak 100 000 fyzických výtisků v ČeskoSlovensku, jeho kniha "Trhák aneb 21 kapitol o Vašem mozku" dostala cenu Český Bestseller, byla přeložena do mnoha světových jazyků a v angličtině se umístila jako bestseller na americkém Amazonu v kategorii NLP (neurolingvistické programování), kde je stále k dostání v elektronické verzi. Jiří vystupoval na světových podiích jako motivační řečník, naposledy společná akce s Randy Gagem v Praze, spoluzakladatel ATL Europe (asociace tranformačních lídrů Evropy). Jiří vlastní neurolaboratoř, kde prováděl výzkumy mozku (neuroplasticita) a trénink kognitivních funkcí (mezi klienty patřili vrcholoví manageři, sportovci či umělci, jako například oscarový režisér Jiří Menzel).

Knižní diskografie: 2013 Trhák aneb 21 kapitol o Vašem mozku. 2014 Mít či Nemít? PENÍZE, jsou výsledkem programů ve vašem mozku, Rychlovka aneb rychlý průnik do osobního rozvoje, BlockBuster (anglická verze knihy Trhák). 2015 "Emoční kód úspěchu" (s Monikou Urbanovou), "Vegetariánské Orgie" (kuchařka). 2016 "Vzpoura Vědomí aneb Teslovo Evangelium", "Dreamvestice, nejlepší obchod je se sny", "Tři klíče (s)tvoření vlastní reality" Jiřího knihy měly slavné kmotry, kteří křtili jeho knihy jako například režisér Jiří Menzel, europoslanec Tomáš Zdechovský křest knihy "Mít či Nemít? Peníze", spisovatel Robert Fulghum na akci Colors of Ostrava kniha "Vzpoura Vědomí" nebo světový motivační řečník Randy Gage křest knihy "Dreamvestice, obchod se sny"

Online programy: 2012 Neurorestart Peníze, 2013 - 2016 Pětiminutovka, denní 5minutové video (více jak 1400 videí!), 2013 Neurorestart 21 dní, 2014 Neurorestart Emoce, Sex, Peníze, MAT (program síťového marketingu), 2015 Neurorestart Institute, Neurorestart Byznys,  2016 Neuromarketing

Jiří je síťař (networker), komunitní investor a neuromarketer. Jiří drží světový rekord v síťovém marketingu, kdy vybudoval diamantovou pozici za méně než 24 hodin (díky zapojení internetového marketingu). Kampaň Neurorestart 21 dnů z roku 2013 je historicky nejúspěšnější kampaní v historii Česko Slovenského internetu a její úspěch nebyl dosud překonán. V současné době působí na pozici ředitele společnosti British Asset, která provozuje sdílenou ekonomiku a komunitní investování.

Jiří je šaman, firewalker a hudebník. Jedním z devíti FIRE MASTERU na světě, techniky přechodu přes žhavé uhlí (má stejného učitele jako Anthony Robbins). Jiří převedl více jak 6000 lidí přes žhavé uhlí a vycvičil 19 profesionálních instruktorů této metody. Jiří je ve spojení s šamany z různých koutů světa, studuje šamanské kultury a techniky. Hraje na bubny a perkusní nástroje, australský nástroj didjeridoo a je štastným majitelem dvou (!) hang drumů. Věnuje se také skládání hudby (společný song Pura Medicina s raperem Suvereno) a trans dance.

Jiří žije trvale v Kostarice (Střední Amerika), je štastně rozveden, žije  ve stálém, milujícím vztahu s Markétou. Má vlastního syna Šimona, dvě nevlastní krásné dcery Johanku a Claudii, širokou a milující rodinu a malou čivavu, psího parťáka Conora.  Jiří je vegan, nepije alkohol a nejí cukr (kromě čistě přírodních, samozřejmě). Ze sportů se věnuje thajskému boxu, pravidelně běhá, posiluje, plave, surfuje, lyžuje, jezdí na kole... zkrátka život miluje!

Temná strana NEURORESTARTU

Všude kde je světlo, je i stín. Ano, i úžasný Neurorestart má svojí temnou stránku, není co skrývat... Neurorestart je transformační program a když se proměníte, mnoha lidem to může vadit (a také že vadí). Protože již nejste jako dřív, nehrajete roli oběti, nenadáváte na okolí jako dříve, jste zkrátka ...jiní.  Také obrovské množství pozitivních reakcí na Neurorestart muselo logicky přinést pochyby a podezřívání. Je bohužel přirozené, že když jste na internetu úspěšní (a nejen tam), máte kromě fanoušků také svoje hatery (lidé kteří vás nemají rádi). Zpočátku se kritika a nenávist k Neurorestartu a JVČ šířila výhradně na internetu ze strany méně úspěšných bývalých kolegů (Libor Činka) a chronických haterů (Petr Jeník). Šířili se články zejména ten o tom, že Neurorestart je sekta a JVČ šarlatán od novináře odpovídajícího jména, Kašpárek

Masový úspěch Neurorestartu překvapil všechny zúčastněné a přišel první útok ze strany klasických médií. Jiří Vokiel Čmolík poskytl v dobré víře rozhovor Lidovým novinám o Neurorestartu a výzkumech mozku. Připomeňme si, že Neurorestart je vzdělávací program, nic víc, nic méně. Každý účastník si sám volí vlastní tempo studia a nikdo nikoho nenutí, navíc sekta má vždy náboženský podtext, Neurorestart vždy byl a je placeným studijním programem bez jakéhokoliv náboženského kontextu. Lidové noviny neposkytli rozhovor k autorizaci a vyšel velmi negativní článek s názvem "Vymýt mozek? Ano, prosím!" který byl zcela neobjektivní s cílem poškodit projekt a autora. Článek zpochybňoval vědecké experimenty JVČ na funkční magnetické rezonanci (mozkový skener) v Ústřední Vojenské Nemocnici v Praze z roku 2011, tyto experimenty samotná UVN popřela, navzdory prokazatelným důkazům a svědkům, kteří tyto experimenty v UVN podstoupili. JVČ vydal prohlášení formou videa s důkazy, video zde. JVČ byl nařčen z podvodu a manipulace, paradoxně však tato negativní reklama vedla k dalšímu zájmu o Neurorestart a rapidnímu nárůstu nových studentů.

V roce 2016 se na nás obrátila s prosbou o pomoc jedna ze studentek programu Neurorestart s tím, že se rozvádí se svým manželem. Na tom by nebylo nic podivného, rozvádí se každé druhé manželství. Jenže její bývalý muž vinil Neurorestart za strůjce jejich rodinných potíží a vyhrožoval dle svědectví bývalé studentky smrtí jak jí, tak i JVČ a hrozil dle svých slov zničit celý Neurorestart. Útoky na bývalou ženu řešila i Policie, pokud vás kauza zajímá, podívejte se na výpověd bývalé studentky. Dostali jsme upozornění a varování před aktivitami bývalého muže. Skutečně po nějakém čase se ozval novinář magazínu Reflex J.X. Doležal, který psal článek na téma GURU ČMOLÍK, jenž líčil bývalého manžela jako zlomeného muže, kterému JVČ zničil život tím, že "předělal mozek" jeho manželce. Samozřejmě i zde neproběhla žádná autorizace článku. Obsah článku je novinářská stoka, stejně jako většina článků pana redaktora Doležala.

Pár týdnů po článku v Reflexu se na nás obrátila redakce pořadu Očima Josefa Klímy, bývalého kolegy pana Doležala, s prosbou o reportáž. Jiří Vokiel Čmolík souhlasil pod podmínkou zkušeností s novináři, že celé natáčení bude přenášeno živě na FB aby tak byla zajištěna objektivita a případný důkaz při zneužití materiálů. Celý rozhovor tak jak byl natočen můžete sledovat zde. Samozřejmě výsledná reportáž byla tendenčně sestříhaná tak, aby dotvořila obraz šíleného guru a nemyslících oveček.

Odpovědí Neurorestartu byla akce JVČ, kdy donesl do redakce TV Prima dva kýble plné "sraček" koňského bio hnoje pro pány redaktory. Se slovy, že si u nás něco zapoměli, neověřují si zdroje, klamou veřejnost a točí tendenčí reportáže. Podívejte se na video! Absolventi programu Neurorestart (jde samozřejmě o "normální lidi"  napříč celým sociálním spektrem, jejich jediným prohřeškem je chuť se svým životem něco dělat a prohřeškem JVČ je jeho úspěch) podali hromadné stížnosti na Radu pro televizní a rozhlasové vysílání, která označila pořad za bulvární. Tato recesistická akce se médií dotkla,  JVČ byl celkem 4x v hlavních zprávách TV Prima, což mělo za následek další růst zájmu o Neurorestart.

V konečném výčtu temných stránek Neurorestartu je však jedna temně světlejší a sice "prestižní" ocenění ZLATÝ BLUDNÝ BALVAN od spolku Sisifos, které obdržel Jiří Vokiel Čmolík za rok 2016 společně s Viliamem Poltikovičem. Dodnes si nejsme jistí jak Neurorestart souvisí s "odhalením cest k řešení globálního nedostatku životních zdrojů", ale jsme rádi, že cenu máme. Je to totiž opět marketingový punc, Bludného balvana má například profesor Stanislav Grof (holotropní dýchání), lékař Jan Hnízdil, Jaroslav Dušek a mnoho dalších osobností. Děkujeme 🙂

CHCI VSTOUPIT DO NEURORESTARTU
NEURORESTART 2018
ŽIVÁ VYSÍLÁNÍ
Vše o NEURORESTARTU
VIDEA ZDARMA!

Chceš 7 vzdělávacích videí ZDARMA?!

Pošlu Ti během pár dní celkem sedm krátkých vzdělávacích videí ohledně Neurorestartu. Uděláš si přehled a dozvíš se co to je Neurorestart a jak Ti může pomoci ve Tvém životě. Klikni na tlačítko dole a přihlaš se do Messengeru.