Vokiel Čmolík

O mně

Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat…

Kontroverze

Ruku na srdce, určitě jste o mě slyšeli spoustu pomluv, řečí a dokonce i „varování“. Právě proto jste mnozí tady! Chcete vědět, proč mě hodně lidí „řeší“… a případně jaké řešení mám pro Vás, ať již na poli osobního rozvoje či financí. Jsem Podvodník?!

Můj příběh

Narodil jsem se v roce 1977 do komunistického Československa, býval jsem bezdomovcem, nyní inspiruji statisíce lidí a jsem dolarovým milionářem. Můj příběh „Zero to Hero“ a „OdsouZEN k úspěchu“ inspiruje i Tebe…

Moje práce

Píšu knihy, vytvářím vzdělávací online programy, investuji do krypto měn a nemovitostí. Zajišťuji v Kostarice projekt „sousedé v Kostarice“, kdy stavíme Česko Slovenské vesničky u tichomořské pláže v Kostarice.

jiri vokiel cmolik google

Nejčastější dotazy vyhledávání na Google

Díky reklamám na Youtube a Facebooku, zasáhnu téměř 4 miliony lidí jen v České Republice, na obrázku vidíte nejvyhledávanější spojení s mým jménem, které měsíčně hledá několik desítek tisíc lidí. Podvodník, rozvod, majetek, zkušenosti, Kostarika… úplně bulvární výběr :). Pojďme tedy začít těmi nejhledanějšími dotazy a pak se vrhneme na další pikošky, otázky a odpovědi.

Jiří Vokiel Čmolík podvodník

Opravdu nejsem podvodník, neexistují žádná obvinění, natož trestní stíhání, přestože jsem asi nejvíce "hejtovaná" osobnost na českém internetu se spoustou trollů (naštěstí v ČR nežiji). Dokonce jsem tajně vytvořil výzvu "poškozeným a obětem Čmolíka" jak tvrdí kritikové, žádní poškození neexistují. Na stránkách www.cmolikpodvodnik.cz najdete veškeré mediální kauzy (Lidové noviny, Reflex, TV Prima) a moje reakce, jako legendární kýbl hnoje pro J.X.Doležala.

Jiří Vokáč Čmolík rozvod

Svojí první ženu Magdalénu, jsem potkal v jejích 16 letech, rozvedli jsme se po 20 letech v roce 2015, máme spolu syna Šimona. Magdaléna úspěšně provozuje koučovací praxi v Praze.

Zlatý Bludný Balvan

Ano, jsem hrdým nositelem anticeny spolku Sisyfos, Zlatý Bludný Balvan z roku 2016, kde se o první příčku dělím s Viliamem Poltikovičem. Mezi další oceněné patří prof. Stanislav Grof, Jaroslav Dušek, Raymond Moody a doktoři Hnízdil, Jonáš či Vojáček.

Jiří Vokáč Čmolík majetek

Od 18 do svých 22 let jsem byl defacto bezdomovcem, spal jsem ve squatech, stopoval Evropou a žebral na ulici. Následovalo krátké období (3 měsíce) zaměstnání na nátlak bývalé ženy, poté jsem začal podnikat v cestovním ruchu pro korporace. Odtud byl jen krůček ke vzdělávání a digitálnímu marketingu. Zlom nastal s krypto měnami v roce 2017, investicí do nemovitostí a přesunem na Kostariku.

Jiří Vokiel Čmolík Kostarika

Od roku 2017 žiji trvale v tropické Kostarice, Střední Amerika se svojí manželkou Markétou. Vybudovali jsme zde soukromou rezervaci Avatar a stavím zde domy v ČS Vesničce u pláže.

Čmolík Kauri

V roce 2018 jsem založil kryptoměnu Kauri na smartcontractu ERC20 blockchainu Etherea v počtu 50.000.000 Kauri. Od roku 2020 se úspěšně obchoduje na krypto burzách.

odsouzen k uspechu

KNIŽNÍ TVORBA

Napsal jsem celkem devět knih, komplet najdete v databázi knih na internetu (klikni sem) s celkovým prodejem přes 100.000 výtisků „hard copy“ a další tisíce elektronických knih, včetně audioknih. Knihy lze koupit v široké síti kamenných i online knihkupectví.

„Trhák aneb 21 kapitol o Vašem mozku“ moje první a doposud nejúspěšnější kniha, ocenění ceny čtenářů Český Bestseller 2013, bestseller v angličtině na Amazonu v oddělení NLP.

„Mít či Nemít? Peníze!“ kniha o finančních programech v mozku a jejich restart pro bohatství, které je výsledkem programů ve vašem mozku. Knihu křtil režisér Jiří Menzel a europoslanec Tomáš Zdechovský klikni video ze křtu.

„Dreamvestice, obchod se sny“ byznysová kniha nejen o síťovém marketingu. Křtil americký motivační řečník a guru MLM Randy Gage.

„Emoční kód úspěchu“ spolu autorství s terapeutkou Monikou Urbanovou.

„Vzpoura Vědomí aneb Teslovo Evangelium“ kniha o osobním rozvoji a kvantové fyzice s poselstvím Nikoli Tesly. Křtil spisovatel Robert Fulghum

„OdsouZEN k úspěchu… můj životní příběh“ autobiografická kniha, kde se dozvíte celý můj životní (inspirativní) příběh.

Další knihy jsou „Rychlovka aneb rychlý průnik do osobního rozvoje“, „Tři klíče (s)tvoření vlastní reality“ a vegetariánská kuchařka „Vegetariánské orgie“.

PROGRAMY A PŘEDNÁŠKY

Můj nejúspěšnější program osobního rozvoje se jmenuje NEURORESTART a prošlo jím více jak 16.000 platících účastníků od roku 2013 (Neurorestart 21 dnů, Neurorestart Peníze, Neurorestart Emoce). Díky tomuto programu jsem také vydělal svůj první milion euro během tří týdnů …

Kampaň v roce 2013 ve spolupráci s Davidem Kiršem, se stala nejúspěšnější internetovou kampaní v Česko-Slovensku a její úspěch doposud nikdo nepřekonal. 

Mezi mé další úspěšné online vzdělávací programy patří:

„5minutovka“ 5 minut denní inspirace od roku 2013 do 2016

„MAT, Motivace, Aktivace, Triumf“ mentoringový program nejen pro síťový marketing, držím světový rekord ve vybudování diamantové pozice za méně než 24 hodin díky páce internetu.

„Neuromarket“ techniky Neuromarketingu z mojí praxe v neurolaboratořích v Praze.

„King Online“ kurz technik digitálního marketingu.

Všechny tyto programy najdete ve vzdělávací investiční akademii EduFIN Academy v členství od 2 euro denně.

Pořádám živé motivační akce FIREWALKINGU, přechodu přes žhavé uhlí. Jsem jedním z devíti certifikovaných FIRE MASTER na světě s oprávněním certifikovat další instruktory, mám stejného učitele firewalkingu jako Tony Robbins (Tolly Burkan). Účast na mých motivačních akcích se pohybuje od stovek účastníků až po tisíce, největší živou akcí byla akce

Neurorestart Live v roce 2013 na brněnském výstavišti s účastí téměř 5000 absolventů programu Neurorestart. 

V rámci své lektorské činnosti pro korporace od roku 2008 do roku 2012 jsem přednášel a školil pro více než sto korporací a firem jako například prestižní korporátní klub Young Prezidents, T-Mobile, O2, Amway, PPF, Canon, Unilever, Zentiva, Komerční Banka, ČSOB a mnoho dalších.

 

CHICOCHECO

HIP HOP a další zájmy...

Rekreačně se věnuji hudbě, hraji na perkuse, didjeridoo a různé rytmické nástroje… Jsem certifikovaný „drum circle facilitátor“ od Arthura Hulla, v roce 2008 jsem přivezl z USA do České Republiky fenomén „korporátního bubnování“ a dodnes pracuji s šamanskou technickou „drum journey“.

Vydal jsem dva singly, které jsou ke slyšení na Spotify či iTunes.

Šamanský hymnus „Pura Medicina“ ve spolupráci se Suverenem v roce 2015 (klip režíroval MadSkill) a reaggaeton ve španělštině „Chico Checo“ ve spolupráci s kostarickou popovou zpěvačkou Angelix.

Od roku 2017 žiji trvale v Kostarice, ráji za Zemi u pacifického pobřeží v deštném pralese Corcovado, což je místo s největší biodiverzitou na planetě Zemi. To znamená, že nikde jinde na planetě Zemi nežije více savců, ptáků, zvířat obecně, stromů a rostlin než právě zde. Podnikám pravidelné výpravy do pralesa za zvířaty i na meditace. Užívám si desítky kilometrů opuštěných tichomořských pláží, surfuji nebo jsem na jachtě Sea Ray 48 Sedan Bridge.

Jsem ve spojení s místními indiány, navštěvuji také šamany v Peru a pořádám vlastní šamanské retreaty v soukromé rezervaci Avatar.

Od svých 18 let jsem vegetarián, od 36 let poté OVO VEGAN, to znamená, že jím organická vejce místních svobodných slepic, nikoliv však mléčné výrobky.

Miluji sport a adrenalinové aktivity, kromě surfování se věnuji také paddle boardu, raftingu a lukostřelbě. Rekreačně dělám box a thajský box, protože „prát se šlechtí“ jsem juniorský mistr ČSSR v judo.

Jsem podruhé ženatý, s milovanou Markétkou žijeme v Kostarice s našimi čivavami, dohromady máme tři úžasné děti. 

Jak se tedy jmenuji, Vokiel nebo Vokáč?

Jméno „Vokáč“ jsem si vzal po první ženě Magdaleně a stal se ze mě Vokáč Čmolík, po rozvodu jsem přijal jméno Vokiel.