neXt level

23.-25.8. Kamenný Mlyn, Slovensko

Letní transformační kemp Jiřího Vokiel Čmolíka a jeho přátel. Tři dny plné transformace, Firewalking, Šamanismus, Byznys Seminář, Bubnování, Koupání, Meditace... Toto léto Ti promění život... Posuň svůj život na další úroveň, neXt Level! Těším se na Vás, Jiří Vokiel Čmolík.

FIREWALKING      JIŘÍ VOKIEL ČMOLÍK  SUVERENO         TRANCE DANCE     ANA IRIS MAROTO, Curandera z Kostariky   MONIKA URBANOVÁ     BYZNYS SEMINÁŘ     bubnování  koupání  stanování toto léto ti promění život, neXt Level!

Objednávej vstupenky dokud jsou tlačítkama níže!

MÍSTO KONÁNÍ KAMENNÝ MLYN

Kamenný mlyn, 900 55, Lozorno, Slovensko  mapa

Jediná moje živá akce v Evropě v roce 2019

Pura Vida, přátelé. S radostí vás zvu na KULERVOUCÍ transformační, letní kemp do Kamenného Mlýna v blízkosti hranic s Českou Republikou směrem na Bratislavu. Začínáme v pátek odpoledne a končíme v neděli podvečer. Toto léto Tě dostane na novou úroveň, neXt Level! Buď rosteme na další úroveň nebo se motáme v kruhu... Je čas se posunout na další úroveň, co myslíš?

Jak víš, žiji v Kostarice, v panenském ráji, toto je moje jediná živá akce v Evropě 2019, pojďme si jí společně užít. Přivezu sebou šamanku, curanderu kmene Boruca, Anu Iris, která bude dělat ceremonie a otevře/zavře náš společný kemp. Zapaříme si na koncertu Suverena a ulítneme si na Trance dance kolem ohňů... Přejdeme přes žhavé uhlí a transformujeme tak strach v energii, která nás nakopne do dalšího levelu, úrovně. Na co čekáš?! Kemp zakončíme byznys seminářem neXt Level o nulu víc, mind set a strategie jak zvýšit svůj příjem o nulu! Ano, je to možné... co by se stalo s Tvým životem, kdybys přidal ke svým příjmům nulu? A pak další a další nulu?

Toto léto se připrav na Za Zraky, tyto tři dny budou kulervucím způsobem transformační a mohu ti zaručit, že z kempu odjedeš jako jiný člověk. Kromě nadupaného programu budeme spát ve stanech, bubnovat, koupat se v bio koupališti, jíst vege stravu a společně meditovat.

Já tam budu, co Ty? Těším se na Vás, Pura Vida

Jiří Vokiel Čmolík

PROGRAM

PÁTEK 23.8.

Příjezd od 14:00 do Kamenného Mlýna. Registrace a ubytování ve stanech nebo chatkách dle Tvého výběru. Drum Circle bubnování, koupání v BIO koupališti BOROVICA

20:00 zahájení neXt Level Kempu Jiřím Vokiel Čmolíkem a Anou Iris, curanderou z kmene Boruca. Ana provede žehnací rituál na otevření kempu tak, aby každý dostal požehnání, pro které si přišel... další úroveň, next level.

20:30 koncert SUVERENO. Pozitivní SUVE a jeho vibes naladí celé osazenstvo kempu, vědomý hiphop bude diktovat... JVČ si dá se Suvem kultovní pecku PURA MEDICINA na živo!

21:30 TRANCE DANCE. Technika trance dance je šamanskou technikou, kdy mají účastníci zavázané oči a tančí za použití speciální dechové techniky na trance hudbu. Většina účastníků zažívá změněné stavy vědomí, tripy a vize podobné jako při LSD... zde se ovšem tyto stavy navodí pouze za použití hudby, tance a dechu. Budeme tančit kolem ohňů!

SOBOTA 24.8.

Ranní meditace a dopolední program Jiří zahájí program a poté předá slovo a podium třem ženám na dopolední program. Ana Iris Maroto z kmene Boruca přednese důležité poslání indiánů kmene Boruca, kteří jako jediní porazili skrze magii španělské dobyvatele. Ana bude také mluvit o bylinách, léčivých rostlinách a osobních strážcích. Tento workshop proběhne ve spolupráci s mojí ženou, Markétou Vokiel, máte se na co těšit. Třetí ženou je moje kolegyně, zakladatelka Epigenterapie Monika Urbanová, která si pro vás připraví workshop epigenterapie a čištění starých pout a emočních křivd.

Vegetariánský oběd. Výběr z několika vegetariánských jídel a poobědová siesta, Jiří vás naučí techniku "chrapučíno" aneb kombinace krátkého šlofíka s kávou, dělá divy...

FIREWALKING aneb proměna strachu v energii. Zásadní transformační seminář, chůze po žhavém uhlí, firewallKING! Když se mě někdo zeptá, co byl hlavní impulz k proměně svého života, odpovídám jednoznačně "firewalking" a totéž nabízím vám. Jsem jedním z devíti firemasterů této techniky na světě, mám stejného učitele jako Tony Robbins. Firewalking posouvá naše hranice a dostává nás přizozeně na novou úroveň našeho Bytí a Vědomí. Proměňuje totiž strach v energii! Pokud strach neproměníš, zabije Tě... pokud jej spálíš, dostaneš obrovskou energii pro tvoje vize, cíle a sny. Oheň je dokonalý transformační živel... 

Šestihodinový intenzivní příprava v sobě zahrnuje přednášku, mentální techniky (ohýbání lžiček a další mind over matter techniky), drum circle bubnování, práce s energií a kvantovou vlnou, přechod přes střepy, rituál ohně a nového začátku, přechod přes žhavé uhlí a zakončení. Provedl jsme již více jak 6000 lidí přes oheň, proměnit strach v energii je to nejlepší co můžeš udělat. Toto bude můj jediný master firewalking za poslední dva roky v Evropě.

NEDĚLE 25.8.

neXt Level O NULU VÍC! 

Celodenní byznys seminář Jiřího Vokiel Čmolíka s mentálními technikami úspěchu "O nulu navíc". Součástí je proměna, transformace mind setu, audit vašeho podnikání a podpůrné techniky, kulervoucí, které mnoho podnikatelů nezná, jako například NEUROMARKETING

Umíš si představit, že bys navýšil svůj příjem o nulu?! Co by to znamenalo pro Tvůj rozvoj, Tvoji rodinu, přátele, komunitu? Co všechno bys mohl/a podnikout? Je to reálné! Moc lidí tomu nevěří, ani si to neumí představit. Na první pohled je to scifi, že? O nulu navíc... Jenže existují statisíce příběhů, včetně mého a mých studentů, kteří to dokázali a stále rosteme. I já jsem právě ve fázi o nulu víc. Je to technika, kterou Ti pomohu ovládnout!

Cca 17:00 závěr byznysového semináře a uzavření neXt Level kempu společně s Annou Iris, curanderou z kmene Boruca. Pura Vida!

HODNOTA / CENA VSTUPENEK

POUZE 500 vstupenek!

Jakou hodnotu ve Tvém životě hraje svoboda? Finanční svoboda? Možnost zbavit se strachů a dostat se na novou úroveň ve všech oblastech Tvého života? Cítíš, že potřebuješ nakopnout do dalšího levelu? Nejsi sám! Bude nás několik stovek na transformačním kempu neXt Level a buď si jistý, že tento kemp Ti promění život. Znovu se zamysli, jakou hodnotu pro Tebe má posun ve Tvém životě na další úroveň? Kromě toho zažiješ spousta dborodružství, pohody a nevšedních zážitků... TOTO LÉTO TI PROMĚNÍ ŽIVOT, léto 2019 je již teď LEGENDÁRNÍ.

CENA, kterou zaplatíš v penězích za tuto příležitost je nízká, počet vstupenek je omezený na 500 účastníků, což je dostatečně velký počet lidí na "kotel" a ty správné vibrace a zároveň komorní počet ke kvalitě prožitku. Pokud cítíš volání do dalšího levelu, další úrovně, pospěš si s pořízením lupenu, než bude vyprodáno nebo dojde ke zdražení vstupenek. Ano, jak se bude blížit konání akce, budeme postupne zvyšovat ceny vstupenek o celkových 30%. Právě teď a tady je cena nejnižší možná. PRO ČLENY Neurorestart Lifystyle, je cena poloviční z níže uvedených cen! Pokud jsi členem mého klubu, jdi do členské sekce a objednej si lupen za půlku přímo tam. Pokud nejsi členem a rád bys, prozmoumej můj Neurorestart Life style klub.

LUPEN NA TŘI DNY, tenhle lístek chceš, protože chceš plný nářez celého kempu. Vstupenka je pátek, sobotu a neděli, tedy včetně byznysového semináře  "O nulu navíc".  Zahrnuje: plný program na všechny tři dny (více jak 20 hodin workshopů) a dva vegetariánské obědy. Na Tobě je bydlení, nejlevnější je stan za 10 eur na noc nebo zdarma pod širákem a strava na místě, kterou si buď přivezeš nebo si koupíš ve stáncích či v restauraci.

CENA LUPENU NA 3 DNY: 3 490 /135 e

LUPEN NA DVA DNY, tenhle lístek je pro Tebe, pokud Tě nezajímá mít o nulu víc, nechceš kulervoucí mind set na bohatství. Vstupenka je pátek a sobotu, bez byznys semináře v neděli. Užiješ si tak pátek, kdy zapaříš na Suveho a Trance Dance a celou sobotu, kdy program končí v noci přechodem přes žhavé uhlí. Lupen zahrnuje: plný program na dva dny a  vegetariánský oběd v sobotu. Na Tobě je bydlení, nejlevnější je stan za 10 eur na noc nebo zdarma pod širákem a strava na místě, kterou si buď přivezeš nebo si koupíš ve stáncích či v restauraci.

CENA LUPENU NA 2 DNY: 2 490 /97 e

LUPEN NA JEDEN DEN, tenhle lístek je pro Tebe, pokud chceš jen Byznys seminář "O nulu víc" a nestojíš o firewalking a další na tebe "moc úlítlé" aktivity. V pořádku, mohu Ti zaručit, že byznys seminář Tě plně uspokojí a je jak pro moje investory, tak pro lidi, kteří skutečně chtějí dostat svoje příjmy o nulu navíc.  Vstupenka je na neděli a  lupen zahrnuje: seminář "O nulu víc" v rozsahu 8 hodin a vegetariánský oběd.

CENA LUPENU NA BYZNYS SEMINÁŘ: 2 490 /97 e

Ana Iris Maroto, curandera z kmene Boruca

3denní lupen úplně všechno
2denní lupen firewalking
1denní lupen byznys seminář

ČAS DO PRVNÍHO ZDRAŽENÍ VSTUPENEK O 10%

MEDAILONKY LEKTORŮ

Jiří Vokiel Čmolík, Markéta Vokiel

Jiří je ČeskoSlovenskou špičkou v osobním rozvoji a sdílené ekonomice. Jiří je autorem online transformačních programů NEURORESTART, kterým prošlo více jak 16000 účastníků, napsal devět knih o osobním rozvoji, jichž prodal více jak 100 000 výtisků. Za knihu "Trhák aneb 21 kapitol o Vašem mozku" drží prestižní cenu Český Bestseller. Jiří je apoštolem sdílené ekonomiky z pozice ředitele British Asset úspěšně nafinancoval dva hotely v Kostarice, kde trvale žije se svou ženou Markétou.

Markéta Vokiel je umělkyně a curandera, která vytváří nové formy jak na úrovni umění (skleněné šperky) tak na úrovni duchovní. Většinou se drží v pozadí Jiřího aktivit, její role je však nezastupitelná u všech projektů, které dohromady s Jiřím vytváří. Na transformačním kempu budete mít unikátní možnost setkat se s Markétkou mimo jiné v rámci společného workshopu s curanderou Anou Iris.

Ana Iris

Ana je curanderou, ženskou šamankou kmene Boruca ve Střední Americe, Kostarika. Je to přímá pokrevní linie šamanů, kteří vyhnali ze země španělské dobyvatele a ochránili tak svůj kmen před zotročením. Španělé do Kostariky přišli o stovky let později v již mírovém duchu. Kmen Boruca porazil dobyvatele díky unikátní magii přírodních duchů pralesa, zvířat a rostlin, zhmotněnou do ochranných masek, které Borucové vyřezávají dodnes.

Ana přiveze mnoho příběhů a poselství, stejně jako zasvěcených ochranných masek. Kromě hromadného programu bude také sloužit osobní šamanské ceremonie, účastníci akce se včas dozví jakým způsobem se mohou účastnit těchto osobních ceremonií a konzultací.

Monika Urbanová

Monika je autorska unikátního systému Epigenterapie, spisovatelka a tvůrce šamanských olejových směsí. Spolupracovala s Jiřím na Neurorestartu s nímž vytvořila Neurorestart Institute. Vede taktéž webové meditace, tzv. webitace, které jsou velmu populární. Na kempu se můžete těšit na interaktivní seminář Moniky s epigenterapií.

SUVERENO

Suve je vědomý umělec, hiphoper hudebník, spisovatel a motivační řečník. Suvereno otevře neXt level kulervoucím koncertem plným pozitivních vibrací.