NEURORESTART LIFE

   club JVČ

Vzdělávací klub pro absolventy Neurorestartu

Jiří Vokiel Čmolík představuje

CHCI DO KLUBU!

NEURORESTART LIFE ... PROČ?

Protože Neurorestart, stejně jako osobní rozvoj není jednorázová akce, je to neustálé "loupání cibule", je to proces, vývoj... je to životní stylCeloroční vzdělávací klub JVČ je primárně určen absolventům/studentům transformačních programů Neurorestart. Rosteme společně, Neurorestart Life je win win, společně tvoříme komunitu, která urychluje náš růst a násobí náš potenciál.

Připojte se k nám, čeká vás jedno vzdělávací video každý týden, exkluzivní živá vysílání, výhodné ceny knih, živých akcí a online programů, stínovací leadership a společné výzvy! Pod tohle se Vám podepíšu, Váš Jiří

arrow

JAK PROBÍHÁ NEURORESTART LIFE

VIDEO LEKCE TÝDNĚ

Každý týden najdeš v členské sekci aktuální video s tématem Neurorestartu, osobního rozvoje, aplikovaných neurověd a kvantové fyziky, s praktickými postupy a technikami pro Tvůj život. Vznikne Ti tak roční archiv 52 praktických videí, ke kterým se po dobu členství můžeš vracet.

STÍNOVACÍ LEADERSHIP

Jiří se s Tebou v členské sekci bude dělit o leadership techniky a máš příležitost stínovat jeho aktivity na poli vzdělávání, investic, sportu, zdravé výživy. Součástí členství jsou také osobní příběhy a postřehy Jiřího v rámci týdenních videí a živých online přednášek.

50% sleva na akce a produkty

V rámci členství máš 50% slevu na všechny Jiřího online i živé semináře, programy a knihy! Už jen tato sleva Ti zaplatí roční členství, žít Neurorestart Life se vyplatí!

ONLINE PŘEDNÁŠKA

Jednou měsíčně živá online přednáška na témata předchozích videí s možností dotazů JVČ v přímém přenosu. Tyto přednášky jsou neveřejné, pouze pro členy Neurorestart Life.

VÝZVY 21

V jednotě je síla, v rámci klubu budeme vyhlašovat různé výzvy na 21 denní období a společně se budeme podporovat v jejich plnění. Jiří půjde příkladem a poskytneme si společně dostatečně silnou motivaci pro splnění výzev, které nás posunou.

CHCI DO KLUBU!

CO NABÍZÍM a CO ZA TO?!

ROČNÍ ČLENSTVÍ

Nabízím Ti společnou cestu osobním rozvojem, ne jen konkrétními online programy, které máš od teď jako člen za půlku. Ale společný životní styl, life style. Žiji v Kostarice, jsem komunitní investor, transformační autor a "guru" jak mě s nadsázkou označují média. 365 dní v roce, 52 týdnů můžeme společně s komunitou tisíců dalších stejně naladěných lidí růst, inspirovat se a posouvat se. Toto je zároveň mentoringový klub zahrnující všechny aspekty života, od zdraví, cvičení, vztahů až po spiritualitu a byznys.

SHRŇME SI TO...

Roční členství zahrnuje:

každý týden vzdělávací video 52 videí ročně

jednou měsíčně živé vysílání

50% sleva na online programy, živé akce a knihy JVČ

komunita stejně naladěných lidí, 21 denní výzvy a stínovací leadership

CENA vs HODNOTA

Cena ročního členství v klubu je necelých 60 korun / 2,20 EUR za týdenní lekci, což je 2990 nebo 120 eur za celý program. Hodnota může být obrovská... pomohla Ti byť jedna konkrétní technika v předešlých Neurorestartech? Umíš si představit 52 týdnů? Jakou hodnotu pro Tebe má úspěch, inspirace a motivace?

CHCI DO KLUBU!

HISTORIE NEURORESTARTU

arrow
arrow
arrow
arrow

FB LIKE

Dej mi prosím LIKE na Facebooku a sleduj všechny informace jako první. Díky

https://www.facebook.com/JiriVokacCmolik/

NEURORESTART 2018

V roce 2013 jsem uvedl svůj první online transformační program Neurorestart 21 dnů, v té době jím prošlo více jak 5000 účastníků s fantastickými výsledky ve všech oblastech života (Vztahy, Práce, Peníze, Zdraví, Čas pro sebe). Poté jsem představil další programy z řady Neurorestart jako Neurorestart Peníze, Emoce (spolupráce s Monikou Urbanovou), Zdraví, 5minut či Byznys. Celkově prošlo programy Neurorestartu 16 000 účastníků. Od roku 2016 jsem se odmlčel, abych v roce 2018 přinesl zbrusu nový NEURORESTART 21 DNŮ.

Na co se můžete těšit? Na ty nejlepší techniky z osobního rozvoje, neurověd, kvantové fyziky a spirituálních věd v mixu pro vaši proměnu (trans formaci vašich programů), okořeněné osobními, životními příběhy tvůrce Neurorestartu, Jiřího Vokiel Čmolíka.

NEURORESTART 2018

Vše o NEURORESTARTU

Všechny informace, které jste chtěli vědět o Neurorestartu, ale báli jste se zeptat. Příběhy účastníků Neurorestartu jako například vyléčení z rakoviny, početí dětí neplodných párů, příběhy zbohatnutí, šťastné vztahy, body zlomu v neúspěšném životě...

Víte kdo je tvůrce Neurorestartu Jiří Vokiel Čmolík? Autor knižních bestsellerů o osobním rozvoji, držitel ceny Český Bestseller, ale také držitel ceny Zlatý Bludný balvan (stejně jako Stanislav Grof). Neurorestart v číslech. A také temná stránka Neurorestartu... mediální štvanice, nenávistné články, negativní reportáže.

Vše o NEURORESTARTU

ŽIVÁ VYSÍLÁNÍ JVČ

Jiří Vokiel Čmolík vysílá živě a buďte si jistí, že to je pořádná SHOW! Nejen, že se dozvíte kvalitní informace a techniky osobního rovzoje, ale čeká vás i zábava díky nezaměnitelnému způsobu (pravda, někdy trochu kontroverznímu), vyjadřování JVČ. Registrujte se na vysílání a připomeneme vám, že je SHOW TIME!

ŽIVÁ VYSÍLÁNÍ

CHCI VZDĚLÁVACÍ VIDEA ZDARMA!

Zajímá Tě Neurorestart? Pošlu Ti celkem sedm v zdělávacích videí v délce kolem pěti minut, která ti obajsní podstatu Neurorerstartu a páteř celého transformačního programu v podobě sedmi bran Neurorestartu. Rád se s Tebou seznámím a budeme v kontaktu, jak to udělat? Nevěřím na emaily, ty dneska nikdo nečte a jsou stejně obtěžující jako kdysi papírové letáky v domovních schránkách. Pro komunikaci používám rychlou aplikaci Messenger na Facebooku. Přihlaš se skrze boxík a odkaz CHCI VIDEA ZDARMA. Během pár dní ti pošlu celkem sedm videí s hodnotným obsahem. Dozvíš se také bleskově všechny novinky, akce a možnosti jako první, pokud Tě to přestane bavit, jednoduše dáš vědět a rozloučíme se, žádná věda.

Jsem přesvědčen, že Tě komunikace bude bavit, vyprávím totiž příběhy, které Ti pošlu jako prvnímu právě skrze Messenger. Klikni dole na boxík a budeme v kontaktu. Díky... jo a nezapomeň dát LIKE mojí FAN stránce na Facebooku, díky moc!

VIDEA ZDARMA!

Chceš 7 vzdělávacích videí ZDARMA?!

Pošlu Ti během pár dní celkem sedm krátkých vzdělávacích videí ohledně Neurorestartu. Uděláš si přehled a dozvíš se co to je Neurorestart a jak Ti může pomoci ve Tvém životě. Klikni na tlačítko dole a přihlaš se do Messengeru.