NEURORESTART 2018

NEURORESTART 2018
ŽIVÁ VYSÍLÁNÍ

NEURORESTART 2018

V roce 2013 jsem uvedl svůj první online transformační program Neurorestart 21 dnů, v té době jím prošlo více jak 5000 účastníků s fantastickými výsledky ve všech oblastech života (Vztahy, Práce, Peníze, Zdraví, Čas pro sebe). Poté jsem představil další programy z řady Neurorestart jako Neurorestart Peníze, Emoce (spolupráce s Monikou Urbanovou), Zdraví, 5minut či Byznys. Celkově prošlo programy Neurorestartu 16 000 účastníků. Od roku 2016 jsem se odmlčel, abych v roce 2018 přinesl zbrusu nový NEURORESTART 21 DNŮ.

Na co se můžete těšit? Na ty nejlepší techniky z osobního rozvoje, neurověd, kvantové fyziky a spirituálních věd v mixu pro vaši proměnu (trans formaci vašich programů), okořeněné osobními, životními příběhy tvůrce Neurorestartu, Jiřího Vokiel Čmolíka.

CHCI VSTOUPIT DO NEURORESTARTU
Vše o NEURORESTARTU
VIDEA ZDARMA!

Chceš 7 vzdělávacích videí ZDARMA?!

Pošlu Ti během pár dní celkem sedm krátkých vzdělávacích videí ohledně Neurorestartu. Uděláš si přehled a dozvíš se co to je Neurorestart a jak Ti může pomoci ve Tvém životě. Klikni na tlačítko dole a přihlaš se do Messengeru.

Vše o NEURORESTARTU
arrow

NEURORESTART 21 DNÍ 2018

Neurorestart 2018 je zbrusu novým projektem autora Neurorestartu Jiřího Vokiel Čmolíka, který uvádí tento legendární program po 5 letech zkušeností s 16 000 účastníků nejúspěšnějšího transformačního online programu. Všechny informace o Neurorestartu, vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat (co to je Neurorestart, příběhy Neurorestartu, kdo je Jiří Vokiel Čmolík, ale i temné stránky Neurorestartu) najdete v sekci "VŠE O NEURORESTARTU". Zde si povíme, v čem bude Neurorestart verze 2018 jiný.

Předně novým formátem, kdy na četná přání ze zpětných vazeb, se budeme věnovat každému z 21 témat ne jeden den, ale celý týden! Společně nás tak čeká trénink 21 týdnů, což se rovná magickému číslu 7x 21 dní. Sedmička je transformační číslo uzavírání starých okruhů a nových začátků. Každých sedm let se v našem životě (a v našem fyzickém těle) odehrává velká proměna. Neurorestart je rozdělen na sedm oddílů po 21 dnech, zahrnující sedm oblastí našeho života a okruhů pro Neurorestart. Postupně během 21 týdnů projdete a restartujete všechny tyto oblasti. První oddíl se věnuje PROGRAMŮM Z DĚSTVÍ, to co jste zažili a slyšeli v dětství vás velmi významně formuje celý život. Téma rodičů, otec a matka, rodová linie, sourozenci a autority. Druhý oddíl restartuje SEXUÁLNÍ BLOKY, STUD a SEBEPŘIJETÍ, včetně vyčištění emočně energetických sexuálních pout (háčků, ale nebojte se, ne metodou Guru Jára 🙂 ) bývalých partnerů. Třetí část zkoumá KŘIVDY A EMOČNÍ HÁČKY, včetně slibů a přísah ze srdce, zde bývá velmi mnoho bloků k čištění. Aniž to často vědomě tušíme, udělali jsme slib či přísahu, která nám nedovoluje v programu mít štastný život, najít si vhodného partnera či zbohatnout, skutečný bod zlomu... Čtvrtá část restartuje programy na PENÍZE, ano, peníze jsou energie a bez energie není života, výsledkem restartu této části jsou viditelné výsledky, peníze! Pátá část restartuje ZDRAVÍ, opakující se zdravotní problémy, bolesti bez fyzických příčin, problémy s nadváhou... i to jsou programy, které se dají přepsat. Šestá část čistí a restartuje programy na VZTAHY a ČAS PRO SEBE. Jste na prvním místě, musíte milovat sám sebe a mít na sebe čas, to je základní podmínka a návyk pro všechny další vztahy a sociální vazby. Pamatujte, že vztahy se neřeší, vtahy se dějí... je to průběhový stav ne matematická úloha k řešení. Seznámíte se s (r)evolučními technikami v oblasti vztahů. A konečně sedmá část je zaměřena na restart programů vaší PRÁCE a smyslu toho, co děláte. Těchto sedm částí do sebe perfektně zapadá a tvoří páteř Neurorestartu 21 dnů zbrusu nové verze roku 2018.

Další novinkou jsou osobní příběhy tvůrce programu Jiřího Vokiel Čmolíka. Jak již víte, nežijeme fakta, ale příběhy. A příběh nám poskytuje obrovskou moc přepsat děj tak, abychom žili životní příběh po kterém toužíme. Jiří jde s kůží na trh a poví vám jako bonus 21 životních příběhů, které ještě nikdo veřejně neslyšel. Cílem vyprávění těchto příběhů je vás inspirovat a ukázat vám v praxi Neurorestart od samotného zakladatele. Na jaké příběhy se můžete těšit? Rozvod po 20 letech mnaželství, jak to bylo... Jehovisti... Ayahuasca a šamanismus... Málem nepřežil porod... Bezdomovectví a punk období...

Samozřejmostí bude opět členská sekce, kterou budete sdílet s tisíci podobně laděnými lidmi. Během minulých Neurorestartů vzniklo bezpočet přátelství, byznys partnerství, ale i nových mileneckých vztahů a manželství. S trochou nadsázky říkáme, že bychom mohli založit i seznamku :). A také živá akce po skončení 21 týdnů!

KOLIK TO STOJÍ?!

Cena programu je věc jedna a jeho hodnota věc druhá. Podle čeho posuzujete hodnotu nějakého produktu či služby? Podle užitku který vám přinese. Cena je věc daná číslem v penězích, hodnota je proměnlivá v závislosti na přínosu. Záleží na tom, jakou hodnotu pro vás má daný úžitek, nakolik si "ceníte" přínosu. Jakou hodnotu má pro vás zdraví? Vyřešení nějaké stále se opakující životní situace? Funkční a naplněné vztahy? Otázkou je, co jste ochotni investovat do toho, abyste kýženou věc či stav bytí získali. Musíte totiž být ochotni INVESTOVAT ENERGII.

Peníze jsou jedna forma energie, velmi praktická, protože se dá vyjádřit cenou. Jenže investovat jen peníze nestačí... Je to jako byste očekávali, že se naučíte anglicky jen proto, že jste investovali do koupě slovníku. Musíte být připraveni investovat více energie, než jsou peníze (ty samozřejmě také). Další forma energie je váš čas a zejména vaše zaměřená pozornost. Podívejte se na video síla zaměřené pozornosti, kam zaměřujeme pozornost, tam to roste.

Pokud máte očekávání, že investicí peněz to končí, jděte rovnou jinam! Neurorestart je tvrdá práce sám na sobě, uvidíte výsledky na 100%, ale musíte INVESTOVAT ENERGII. Ptám se, jste ochotni investovat svoji energii proto, abyste proměnili svůj život? Pokud ano, můžeme se podívat na cenu, kterou zaplatíte v penězích za program Neurorestart. Další investice energie je již na vás.

Otázkou je, jakou hodnotu přinese tato investice do vašeho života? Nic neriskujete, pokud byste po zahájení programu usoudili, že to není pro vás (končí to u vás s nákupem slovníku), můžete uplatnit garanci vrácení peněz, co to je?

Úspěch Neurorestartu je právě ve výsledcích, nechceme mít negativní reference a proto vracíme peníze lidem, kteří zahájí aktivně program, ale po třech týdnech nemají žádné výsledky a nechtějí dále pokračovat. Je to tak fér pro obě strany.

Take získat můžeš opravdu mnoho za minimální cenu, uvědom si, že výše uvedené ceny zahrnují intenzivní trénink 21 týdnů! Investice do vzdělání je tam od 140 do 400 korun za týden trasnformace. Garantuji, že byť jediná technika z mnoha desítek Ti promění život, tak se Ti investice vyplatila stejně jako více jak 16 000 účastníků. Jdeš do toho?

CO CENA OBSAHUJE?

Cena programu NEURORESTART 21 DNŮ obsahuje:

  • 21 výukových videí, obsahujících techniky a technologie osobního rozvoje, aplikovaných neurověd a kvantové fyziky k Neurorestartu v sedmi oblastech Tvého života
  • 21 osobních příběhů ze života Jiřího Vokiel Čmolíka, autora Neurorestartu
  • 21 vysílání s vašimi dotazy, na které bude JVČ reagovat, podpora vašeho restartu
  • přístup do členské sekce na 1 rok, sdílení Tvého příběhu s tisíci lidmi

PROČ TO NENÍ ZDARMA???

Občas se najdou lidé, kteří protestují proti tomu, že by měli platit za Neurorestart. Chtějí transformaci, ale nejsou ochotni investovat. Ohánějí se tím, že přece nejlepší věci jsou zdarma a pokud JVČ chce spasit svět, tak by to mělo být zadarmo apod... Pojďme si to vyjasnit.

Za prvé Jiří Vokiel Čmolík nechce spasit svět, ani Tebe. JVČ dostal velký dar v podobě schopnosti srozumitelně předávat informace a techniky a tak to dělá. Po Tobě chceme, aby sis za program zaplatil. Pokud aktuálně nemáš peníze, požádej si s upřímnou touhou přátelský Vesmír a uvidíš, že se peníze na program najdou, investice se ti vyplatí do poslední koruny. Pokud si za program zaplatíš, je velká šance, že na něm budeš také pracovat. Věci, které jsou zdarma či dokonce zadarmo (je v tom ještě velký rozdíl jak si řekneme v Neurorestartu) vedou k tomu, že si jich lidé neváží (dokud o ně nepřijdou nebo za ně mají zaplatit). Ale je tu ještě jeden a to důležitější aspekt, proč není Neurorestart zdarma a tím je fenomén PÁCHÁNÍ DOBRA, znáš ho?

Páchání dobra je jeden velký průšvih v osobním rozvoji a spiritualním poradenství. Znáte takzvané DOBROSERY? Lidé, kteří vám neustále nabízejí pomoc, ačkoliv o ni nestojíte... ano, dělají to zdarma, s dobrým úmyslem a výsledky jsou katastrofální. Čistí vás, proti vaší vůli, neustále vás poučují co byste měli nebo neměli dělat, chtějí vás spasit i kdyby je to mělo (a vás) zabít. Jiří Vokiel Čmolík je všechno možné, jen ne Dobroser...:) Když zaplatíte za program, dáváte jasně najevo svůj souhlas, byla zaplacena cena, vyměněna energie. Jiří Vás nabízí Neurorestart, rozhodnutí je na vás, stejně jako odpovědnost za svůj život.

CHCI VSTOUPIT DO NEURORESTARTU
NEURORESTART 2018
ŽIVÁ VYSÍLÁNÍ
Vše o NEURORESTARTU
VIDEA ZDARMA!

Chceš 7 vzdělávacích videí ZDARMA?!

Pošlu Ti během pár dní celkem sedm krátkých vzdělávacích videí ohledně Neurorestartu. Uděláš si přehled a dozvíš se co to je Neurorestart a jak Ti může pomoci ve Tvém životě. Klikni na tlačítko dole a přihlaš se do Messengeru.