Vokiel Čmolík

Mikýř Zápas

Martin Mikyska alias Mikýř je Kyber Šikanátor. Vyzval jsem ho na zápas 19.6.

 podle pravidel Boxu, K1 nebo MMA.

Oficiální výzva k zápasu 19.6. 2022 Box, K1 nebo MMA?!

Podezření z objednávky epizody MÚPÍ

Rychlá data: 

22.12.2020 jsem ukončil spolupráci s režisérkou Olgou Dabrowskou na připravovaném filmu. Důvodem bylo, že odmítla vyúčtovat první zálohu za film, když vznikla oprávněná podezření o neúčelném vynaložení financí. To se děje, ztrátu jsem přijal, peníze zaplatil ze svého a celou záležitost uzavřel (mimochodem do dnešního dne nebylo dodáno žádné vyúčtování).

18.1. 2021 „náhodně“ pan Lukáš Veverka natáčí „design fail“ o mně a umělecky mě dává část mužských genitálií (šourek) na obličej s tím, že vytváří „reakční páku“…

Mezitím pan Dominik Dabrowský, který píše scénáře pro MÚPÍ podle kterých točí pan Mikýř, píše scénář na mě.

27.1. 2021 vychází epizoda o mě, s použitým designem koulí pana Veverky.

Pro méně chápavé, designer Mall.TV udělá design koulí jako „soukromá osoba“, který poté Mall.TV jen „převezme“ do pořadu. Dominik Dabrowský, syn paní Dabrowské napíše scénář a to vše do měsíce od výpovědi paní Dabrowské. Je zde jasné podezření na osobní mstu a ze strany Mall.tv zásadní a neetické podezření na střet zájmů.

 

Dlouhé video, proč jsem vyzval Mikýře k zápasu

Zápas 19.6. s Mikýřem aneb proč mi vadí Pimpula Mikyska

Slovo „Pimpula“ je výraz pana Mikýře, který nahrazuje vulgární výrazy, které se nedají zveřejnit. Ukázkový Pimpula je pan Martin Mikyska alias Mikýř.

Formát pořadu „Mikýřova úžasná pouť internetem“ je založen na „satiře“ za kterou se schovává, bez tohoto formátu by již čelil mnoha trestním oznámením. Ve své podstatě pořad naplňuje trestný čin kyber šikany a nactiutrhání, podporující všeobecně přijímanou „hate kulturu“ v České Republice.

Cílem je vybrat osobnost, která má sledovanost a která „irituje“ fanoušky pana Mikýře (úspěch většinu lůzrů irituje). Poté se natočí „satirická“ epizoda, kde dojde ke zesměšnění dotyčné osoby a nechybí výzva ke kyber šikaně „nahlašujte stránku“ nebo „komentujte“ na profilech osobností. Vše schované pod maskou zábavného pořadu.

Mall.tv je bulvární televize, smyslem pořadu MÚPÍ je prodávat reklamu, díky velké sledovanosti. To je celý princip pořadu. Žádná „obrana internetové morálky“, obyčejný bulvár založený na šikanování sledovaných osobností.

Takže Martine, pokud nemáš koule na bradě, kam je tak rád nasazuješ druhým, ale mezi nohama, vidíme se v ringu, trénuj Pimpulo!

Sleduj zdarma moji nejnovější přednášku

Zločinci v bílých límečcích a jejich centrální peněžní systém Tě drží v šachu „peníze za práci„. Ukážu Ti jak se dostat ven díky Krypto Ekonomice, jak se bránit inflaci a jak si za krypto „koupit rohlík„. Dnes od 20:00 nebo v další dny, registrace ZDARMA na přednášku BANKSTEŘI, peníze nebo život?! 

Aby proběhl nějaký ten „data mining“ 

Čas aby ses vyjádřil…